Loanme - Pożyczki bez BIK

Loanme - Pożyczki bez BIK

Przegląd kredytów i pożyczek w LoanMe

Jeśli obecnie szukasz osobistej pożyczki, to internet jest pełen potencjalnych pożyczkodawców. Chociaż ma to pożądany efekt uczynienia internetowych pożyczkodawców bardziej konkurencyjnymi, może to uczynić proces poszukiwania pożyczkodawcy uciążliwym i skomplikowanym.

Aby pomóc Ci po drodze, takie jak Loanme są w stanie połączyć Cię z kredytodawcą, w celu zapewnienia Ci najlepszych stóp procentowych na rynku.

Jeśli myślisz o skorzystaniu z Loanme dla swoich osobistych potrzeb pożyczkowych, przeczytaj naszą szczegółową recenzję. Pokryliśmy wszystkie rodzaje pożyczek, o które możesz się ubiegać, jakie opłaty zapłacisz i do kogo ta platforma jest odpowiednia.

Co to jest Loanme?

Loanme jest platformą zewnętrzną, która ma na celu dopasowanie osób szukających pożyczek osobistych do takich pożyczkodawców jak. Platforma ma wielu kredytodawców w swojej sieci, w różnych rozmiarach i zakresie. W związku z tym, kiedy zaciągasz pożyczkę za pośrednictwem strony internetowej Loanme, w rzeczywistości nie pożyczasz pieniędzy od firmy. Zamiast tego, platforma po prostu dopasowuje Cię do odpowiednich kredytodawców, w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb i okoliczności.

Kiedy po raz pierwszy wejdziesz na platformę Pożyczek, zauważysz, że strona jest dość prosta w obsłudze. Jednak bardzo nam się to podoba, ponieważ platforma wymienia wszystko, co musisz wiedzieć na jednej stronie. Obejmuje to wszystkie drobne punkty, takie jak rodzaje oferowanych stóp procentowych, uprawnienia oraz warunki umowy kredytowej, które prawdopodobnie będą Ci oferowane. Takze firma loanme oferuje Pożyczki bez BIK oraz konsolidacje chwilowek.

Krótko mówiąc, platforma kredytowa jest w stanie połączyć Cię z kredytodawcami, którzy oferują kredyty od 500 do 10 000 PLN. Kredyty są wyceniane w dowolnym miejscu od 5,99% do 35,99%, na okres kredytowania od 3 miesięcy do 72 miesięcy (co jest o wiele nizej w porownianiu do najblizszych konkrurentow kuki.pl i vivus).

Jakie są plusy i minusy loanme pożyczki?

Zalety i wady Loanme’a:

✅Platform stara się znaleźć najlepszą stawkę na rynku

✅Extensive liczba kredytodawców w jego sieci

✅Easy proces składania wniosków

✅Loans oferowane do profili kredytowych wszystkich rozmiarów

✅Very przejrzysty w zakresie wymogów dotyczących pożyczek

✅Well-znana platforma w Polsce

Wady:

❌ Nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą

❌ Nie jest partnerem wszystkich kredytodawców, więc możesz przegapić lepszą ofertę.

❌ Maksymalna kwota kredytu 10.000 PLN

pożyczka loanme w porównaniu z konkurencyjnymi pożyczkodawcami

loanme nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą, ale rynkiem pożyczek, który łączy pożyczkodawców z pożyczkobiorcami. Skupia on wielu kredytodawców, którzy są skłonni udzielać wielu rodzajów pożyczek, w tym ratalnych i wielokrotnego użytku osobistego.

Przyklady pozyczek Loanme

1.

 • Pożyczyć różne pożyczki w wysokości od 500 PLN do 10 000 PLN
 • Minimalna ocena kredytowa 300 BIK
 • Roczna RRSO w wysokości od 5,99% do 35,99%.
 • Spłata kredytu w okresie od 3 do 72 miesięcy
 • LendUp

2.

 • Kwota kredytu w wysokości 100 PLN – 1.000 PLN
 • Brak kontroli zdolności kredytowej
 • Roczna stawka płatności od 30% do 180%
 • Okres spłaty kredytu od 1 do 12 miesięcy

3.

 • Pożyczka do kwoty 10.000 PLN (pożyczki z zabezpieczonym prawem własności)
 • Brak kontroli zdolności kredytowej
 • Kredyt roczny RRSO wynosi od 400% do 1,000%+ (kredyty z terminem spłaty)
 • Okres spłaty kredytu od 30 dni do 72 miesięcy

4.

 • Oferuje kredyt w wysokości od 500 zł do 5000 zł
 • Zła ocena zdolności kredytowej jest dozwolona
 • Stawki roczne zaczynają się już od 36% do 299%.
 • W zależności od stanu, okres spłaty wynosi od 7 do 26 miesięcy (130 tygodni).

Jak działa Loanme?

Jak wspomniano wcześniej, Loanme nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą. Wręcz przeciwnie, działają one bardziej jak strona porównawcza, o tyle, że po prostu pasują do Ciebie z pożyczkodawcą takim jak Elastic na podstawie wprowadzonych danych. Niemniej jednak, proces ten jest bardzo prosty. Po przejściu na stronę główną, będziesz musiał wpisać kwotę, którą chcesz pożyczyć, obok niektórych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, adres i data urodzenia.

Jeśli zaciągniesz pożyczkę w Loanme, wszelka przyszła korespondencja będzie prowadzona z pożyczkodawcą, z którym jesteś partnerem. Pożyczkodawca nie będzie miał żadnych prawnych uprawnień do omawiania z Tobą warunków pożyczki.

Po tym, trzeba będzie doradzić, co trzeba pożyczyć na, i co Twój obecny zakres wyników BIK jest (Poor-Excellent). Zwróć uwagę, że powód, który podajesz do uzyskania kredytu nie ma wpływu na Twoje szanse na zatwierdzenie. Chodzi o to, aby Pożyczkodawca mógł dopasować swoje produkty do odpowiednich odbiorców. W związku z tym, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka na remont domu, czy też pożyczka na mały biznes, cel jest w rzeczywistości nieistotny.

Zanim będzie można złożyć wniosek, należy również podać dodatkowe informacje na temat swojej sytuacji finansowej. Obejmują one typowe czynniki, takie jak status zatrudnienia (zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, właściciel firmy, itp.), miesięczne dochody oraz obecny poziom zadłużenia.

Gdy wszystko to zostanie już wypełnione, platforma pożyczkowa zadziała swoją magią. Podobnie jak w przypadku każdej innej porównywarki, otrzymasz listę odpowiednich kredytodawców, wraz z proponowanymi przez nich kosztami finansowania. Jeśli następnie zdecydujesz się kontynuować, zostaniesz zabrany bezpośrednio na stronę internetową danego pożyczkodawcy, aby uzupełnić swój wniosek.

Ile kosztuje pożyczka w Loanme?

Pożyczka nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą, co oznacza, że koszt Twojej osobistej pożyczki będzie zależał od tego, co Ci oferujemy. System działa na zasadzie “soft credit check”, co oznacza, że pożyczkodawcy będą opierać swoje warunki na informacjach, które podałeś we wniosku o pożyczkę.

WAŻNE: Podczas gdy Loanme przeprowadza miękką kontrolę kredytową Twojej aplikacji – co oznacza, że wyszukiwanie nie może mieć wpływu na Twoją ocenę kredytową BIK, niektórzy kredytodawcy mogą przeprowadzić bardziej dogłębne wyszukiwanie. Jeśli to zrobią, jest to poza kontrolą Loanme.

Niemniej jednak – i tak jak w przypadku samego Pożyczki, kredyty osobiste ułatwione przez platformę będą miały oprocentowanie RRSO w wysokości od 5,99% do 35,99%. Jak to jest standardową praktyką w przypadku pożyczek internetowych, rzeczywista stopa oprocentowania, którą otrzymasz będzie zależała od wielu czynników.

To będzie zawierało twoje:

✔️ Wynik BIK

✔️ Dochód

✔️ Aktualny poziom zadłużenia

✔️ Wielkość pożyczki

✔️ Pożądany okres kredytowania

Inne opłaty do rozważenia

Chociaż platforma Loanme nie pobiera od Państwa żadnych opłat za przeprowadzenie wyszukiwania, ani też nie będzie Państwa obciążać, jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z usług jednego z jej partnerów – muszą Państwo wziąć pod uwagę konkretne opłaty pobierane przez kredytodawcę, z którym zamierzają Państwo zaciągnąć pożyczkę. W szczególności obejmuje to opłatę za rozpoczęcie poszukiwania. Podczas gdy Loanme dołoży wszelkich starań, aby umieścić opłatę za rozpoczęcie działalności w wynikach wyszukiwania, musisz to wyjaśnić, gdy przejdziesz na stronę internetową pożyczkodawcy.

Opłata za udzielenie kredytu pobierana jest przez kredytodawców jako środek na pokrycie kosztów aranżacji kredytu. Może ona wynosić od zera, aż do 5% kwoty kredytu.

Czy mogę uzyskać pożyczkę?

Po pierwsze i najważniejsze, jedną z wielkich rzeczy w Loanme jest to, że służą one każdemu stanowi w Polsce. Zazwyczaj, gdy korzysta się z bezpośredniego pożyczkodawcy, mogą oni oferować pożyczki tylko niektórym stanom, nie tylko dlatego, że są zobowiązani do posiadania licencji w każdym ze stanów, w których działają. Wręcz przeciwnie, Loanme współpracuje z pożyczkodawcami we wszystkich stanach Polsce, co oznacza, że najprawdopodobniej znajdziesz pożyczkodawcę niezależnie od tego, gdzie masz swoją siedzibę.

Nie mniej jednak, będziesz musiał spełnić pewne minimalne wymagania, jeśli masz zamiar korzystać z platformy Pożyczki dla swoich osobistych potrzeb pożyczkowych. W minimalnym stopniu będziesz prawdopodobnie musiał spełnić następujące wymagania:

✔️ Bądź stałym mieszkańcem lub obywatelem Polski

✔️18 lat i więcej

✔️ Twój miesięczny dochód musi wynosić co najmniej 1 000 PLN (po odliczeniach podatkowych)

✔️ Masz aktywne konto czekowe na swoje nazwisko

✔️ Miej dostęp do numeru telefonu w domu i w pracy

Zwróć uwagę, że tylko dlatego, że spełniasz powyższe wymagania, nie oznacza to, że kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki. Będzie to oczywiście również uwzględniać Twój wynik BIK, poziom zadłużenia, dochody i ogólną zdolność kredytową.

Większość kredytodawców, którzy współpracowali z Loanme, przekaże Twoje fundusze pożyczkowe 1 dzień roboczy po zatwierdzeniu pożyczki. Jeśli pożyczkodawca jest w stanie od razu zatwierdzić wszystkie informacje, które podałeś we wniosku, to nie powinno być żadnych opóźnień. Jeśli jednak pożyczkodawca potrzebuje dodatkowych informacji (takich jak dokumenty związane z Twoją tożsamością i dochodami), może to zająć dodatkowe kilka dni roboczych.

Spłata pożyczki z powrotem

Jeśli chodzi o spłatę pożyczki, będzie ona musiała zostać spłacona bezpośrednio u kredytodawcy, z którym Państwo współpracujecie w ramach Loanme. W związku z tym Loanme nigdy nie poprosi cię o spłatę pieniędzy. Zamiast tego, prawdopodobnie będziesz musiał ustanowić miesięczne zlecenie stałe bezpośrednio u pożyczkodawcy. Oznacza to, że pożyczkodawca będzie automatycznie pobierał miesięczne spłaty z Twojego konta czekowego, aż pożyczka zostanie spłacona w całości.

Co jeśli przegapię płatność?

Mimo, że pożyczkodawca nie jest zaangażowany w samą umowę pożyczki, platforma radzi, abyś natychmiast skontaktował się z pożyczkodawcą, jeśli uważasz, że prawdopodobnie przegapisz spłatę. Pożyczkodawca zwraca uwagę, że większość pożyczkodawców zezwoli na przedłużenie pożyczki, jeśli poinformuje ich o tym w odpowiednim czasie.

Spłata kredytu na czas w trakcie całego okresu kredytowania prawdopodobnie poprawi Twoją ocenę kredytową. Przynajmniej zapewni Ci to dostęp do bardziej konkurencyjnych warunków kredytowych w przyszłości.

Z drugiej strony, nie ma gwarancji, że zostanie udzielone przedłużenie kredytu, ponieważ leży to w gestii danego kredytodawcy. W związku z tym, jeśli nie dokonają Państwo płatności, będzie to miało prawdopodobnie wpływ na dwa fronty. Po pierwsze, i jeśli takie działanie jest dozwolone w danym państwie, pożyczkodawca może obciążyć Cię opłatą za zwłokę. Po drugie, jest całkowicie pewne, że kredytodawca zgłosi brakującą płatność do trzech głównych agencji kredytowych. Będzie to miało bezpośredni wpływ na Twoją ocenę zdolności kredytowej.

Obsługa klienta w Loanme

Po raz kolejny, Loanme nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą. W związku z tym jest mało prawdopodobne, że będziesz miał jakikolwiek powód, aby nawiązać z nim kontakt, o ile będziesz musiał porozmawiać bezpośrednio z pożyczkodawcą na temat swojego kredytu. Pożyczkodawca chętnie odpowie na pytania dotyczące informacji wymienionych na jego platformie – w tym informacji o pożyczkach wyświetlanych w jego wynikach wyszukiwania.

Nie wiadomo, w jakich godzinach pracuje zespół obsługi klienta, choć zakłada się, że obowiązują standardowe godziny pracy.

Leanme: Werdykt

Podsumowując, Loanme jest doskonałym narzędziem online do wyszukiwania najlepszych ofert pożyczek osobistych na rynku w danym momencie. Pożyczkodawca nawiązał współpracę z pełną gamą pożyczkodawców, co oznacza, że brana jest pod uwagę większość profili kredytowych. Podczas gdy rzeczywiste warunki kredytu zależą od Twojego profilu kredytowego w momencie składania wniosku, Kredytodawca doradza, że będzie on wynosił od 5.99% do 35.99%. Nawet w wyższej części tego zakresu, oferuje to doskonałą wartość.

Na marginesie, podczas gdy Loanme przeprowadza miękką kontrolę kredytową po przejściu przez wstępne wyszukiwanie, ważne jest, aby pamiętać, że w rzadkich przypadkach konkretny kredytodawca może wykonać twarde zapytanie kredytowe. Zazwyczaj jednak dzieje się tak tylko w przypadku, gdy zdecydujesz się przystąpić do akcji kredytowej.

Wreszcie, choć same pożyczki są bardzo przejrzyste z informacjami, które wyświetlają w swoich wynikach wyszukiwania, ważne jest, aby zweryfikować mały druk przed podpisaniem umowy. W szczególności dotyczy to ukrytych opłat, takich jak opłata początkowa. Niemniej jednak, Loanme nigdy nie pobiera żadnych opłat za żadną z oferowanych przez siebie usług wyszukiwania.