Kuki.pl - Pożyczki Bez Bik

Kuki.pl - Pożyczki Bez Bik

Wysokie oprocentowanie serwisu Kuki.pl jest porównywalne z oprocentowaniem pożyczkodawców, więc najlepiej pożyczyć gdzie indziej.

Cokolwiek Kuki.pl mówi na odwrót, ma to wiele wspólnego z pożyczkodawcami. Kuki oferuje małe pożyczki bez BIK w przedziale od 300 do 800 zł, a nie ma minimalnej oceny zdolności kredytowej. Oprocentowanie wynosi również 450 proc. RRSO, co jest wysokie w każdym standardzie. Pieniądze można jednak uzyskać w ciągu jednego dnia od złożenia wniosku, a okres kredytowania można wybrać w dowolnym miejscu od trzech do ośmiu miesięcy. Jeśli masz kłopoty, możesz nawet tymczasowo wstrzymać swoje płatności. Nie ma żadnych ukrytych opłat i nie zostaniesz również obciążony za wcześniejszą spłatę kredytu. Konkurentami Kuki.pl sa takie firmy jak:

Zanim jednak zaciągniesz pożyczkę w Kuki.pl, powinieneś koniecznie zapoznać się z innymi możliwościami spłaty kredytu. Wielu z najlepszych prywatnych pożyczkodawców, takich jak OneMain i Avant, może uzyskać potrzebne Ci pieniądze przy znacznie niższym oprocentowaniu i dłuższych terminach spłaty. Powinieneś również sprawdzić, co może Ci zaoferować Twój lokalny bank. Jeśli możesz się zakwalifikować, osobista pożyczka z lokalnego banku prawie na pewno zapewni Ci najniższe oprocentowanie i najlepsze warunki spłaty. Kuki.pl nie oferuja uslug zwiazanych z konsolidacja Konsolidacja chwilowek.

Roszczenie Kuki.pl

Kuki.pl przedstawia siebie jako alternatywę dla pożyczki płatnej, zapewniając tę samą szybką gotówkę, ale z bardziej przystępnymi warunkami spłaty. Obiecuje oszczędności nawet do 50 procent w porównaniu z tradycyjnymi pożyczkodawcami.

Czy to prawda?

Nie. Choć serwis Kuki.pl szkaluje kredytodawców i podkreśla ich różnice, to patrząc poza wymyślnym językiem marketingowym, trudno zignorować podobieństwa. Oba oferują małe, krótkoterminowe kredyty o astronomicznym oprocentowaniu, które sprawiają, że klienci mają trudności ze spłatą pożyczonych środków. Firma chętnie przyznaje się do wysokich kosztów prowadzenia z nimi interesów, stwierdzając, że “[Kuki.pl] są nadal kosztowną formą kredytu” i zachęcając potencjalnych kredytobiorców do sprawdzenia u rodziny, przyjaciół, w bankach i na kartach kredytowych przed zaciągnięciem kredytu w Kuki.pl.

Oferuje ona kredyty w wysokości od 300 do 10000 zł z oprocentowaniem 450% RRSO. Jest to ponad 12 razy droższa forma kredytu niż najwyższe oprocentowanie, jakie pobiera większość kredytodawców indywidualnych. Łączy się to szybko, nawet przy niewielkiej pożyczce. W większości przypadków skończysz spłacać ponad dwukrotnie więcej niż pożyczyłeś. Jeśli nie będziesz w stanie nadążyć za spłatami, poniesiesz również opłaty za zwłokę, co jeszcze bardziej zwiększy koszt pożyczki. Firma nie pobiera opłat za ukryte lub przedterminowe spłaty, więc nie zostaniesz ukarany, jeśli spłacisz pożyczkę wcześniej, ale może to nie być opcja dla wszystkich.

Główną różnicą pomiędzy Kuki.pl a typowym kredytodawcą jest to, że Kuki.pl daje Ci więcej czasu na spłatę pieniędzy. Możesz wybrać okres kredytowania, od trzech do ośmiu miesięcy, podczas gdy większość pożyczkodawców chce spłacić pieniądze w ciągu kilku tygodni. Dłuższy okres spłaty może być dla niektórych pożyczkobiorców łatwiejszy do przeprowadzenia, ale oznacza również, że w ciągu całego okresu kredytowania jesteś obciążony o wiele większymi odsetkami.

Możesz znaleźć lepszego kredytodawcę niż Kuki.pl, nawet jeśli masz zły kredyt. Jest wielu osobistych pożyczkodawców, którzy mogą zaoferować Ci pieniądze, których potrzebujesz, nie utopiąc Cię w oprocentowaniu.

Serwis Kuki pozyczki to:

  • Astronomiczna stopa procentowa: Gdy pożyczysz pieniądze z Kuki.pl, zostaniesz obciążony 450% RRSO. Jest to równoznaczne z większością pożyczkodawców i znacznie droższe niż oprocentowanie 5% do 36%, które nalicza większość pożyczkodawców indywidualnych.
  • Pożyczka do 10000 zł: Kuki.pl oferuje pożyczki od 400 zł do 1000 zł w przyrostie 100 zł. Jeśli chcesz pożyczyć więcej niż to, będziesz musiał zbadać inne opcje.
  • Niewiele wymagań do zastosowania: O członkostwo w Kuki.pl możesz się ubiegać, jeśli masz ukończone 18 lat, masz źródło dochodu, ważny adres e-mail, numer telefonu i konto bankowe.
  • Miękkie pociągnięcie kredytowe: Kuki.pl dokona miękkiego pociągnięcia kredytu, gdy złożysz wniosek. Nie będzie to miało wpływu na Twoją ocenę kredytową.
  • Wybierz warunki spłaty kredytu: W przeciwieństwie do kredytodawców, Kuki.pl umożliwia Ci wybór terminu spłaty kredytu. Możesz wybrać dowolny okres od trzech do ośmiu miesięcy.
  • Brak opłaty za przedterminową spłatę: Jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą spłatę kredytu, nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami w celu nadrobienia utraconych odsetek.
  • Zdobądź pieniądze następnego dnia: Po złożeniu wniosku do Kuki.pl, przedstawiciel zadzwoni do Ciebie, aby zweryfikować Twoje dane, a następnie Twoje środki zostaną zdeponowane na Twoim koncie – zazwyczaj następnego dnia.
  • Opcja automatycznej płatności: Możesz ustawić auto-płatności, więc to, co jesteś winien, jest odejmowane z konta bankowego za każdy okres płatności. Jest to miła opcja, jeśli masz tendencję do zapominania, kiedy płatności są należne.
  • Wstrzymaj swoje płatności: Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie dokonać płatności, możesz wstrzymać swoje płatności tak długo, jak długo Twoje konto jest w dobrej kondycji.

Oprocentowanie Kuki.pl w wysokości 450% jest na równi z odsetkami dla pożyczkodawców i znacznie droższe niż większość pożyczek osobistych. Może się wydawać, że jest to łatwe rozwiązanie w przypadku krótkoterminowego braku pieniędzy, ale nadmierne oprocentowanie może stwarzać długoterminowe problemy, jeśli nie jesteś w stanie nadążyć za spłatami. Nawet jeśli jesteś w stanie dokonać płatności, całkowita kwota do spłaty, z pewnością stawia pod znakiem zapytania wartość tego typu pożyczki (całkowity koszt pożyczki jest bardzo wysoki).

Na przykład, powiedzmy, że potrzebujesz pożyczyć 800 zł i wybierzemy 8-miesięczny termin. W ciągu całego okresu kredytowania skończysz spłacać 2 516 zł, z czego większość – 1 716 zł – to odsetki. Ostatecznie, kredyt ten kosztuje ponad trzy razy więcej niż pożyczyłeś.

Szukając pożyczkodawcy spłaty kredytu, sprawdź, czy jest to pożyczkodawca bezpośredni czy pośredni. Pożyczkodawcy bezpośredni pożyczają Ci swoją własną stolicę, podczas gdy pożyczkodawca pośredni służy jako pośrednik. Usługa jest prawdopodobnie tak samo dobra, ale pośredni pożyczkodawca musi również uzyskać swoją działkę. Oznacza to, że płacisz wyższą stopę procentową.

Upewnij się, że zajrzysz do firmy, od której otrzymujesz pożyczkę. Nie jest dobrym pomysłem wybieranie firmy tylko dlatego, że posiada ona reklamy, które sprawiają, że wydaje się ona godna zaufania. Sprawdź każdą z nich, aby dowiedzieć się, jak wyglądają ich recenzje i upewnić się, że są na bieżąco. Przejście przez proces wypłaty kredytu będzie o wiele łatwiejsze, gdy masz do czynienia z uczciwą i niezawodną firmą.

Pomyśl o innych opcjach kredytowych, oprócz zaliczek gotówkowych. Nawet jeśli dostajesz zaliczki gotówkowe kartą kredytową, zaoszczędzisz pieniądze na pożyczce w dniu wypłaty. Porozmawiaj z rodziną i przyjaciółmi i zapytaj, czy mógłbyś uzyskać od nich pomoc.

Zapoznaj się z dokładną datą, kiedy Twoja pożyczka płatna będzie wymagalna. Zaliczki gotówkowe mają wysokie oprocentowanie, a firmy te często pobierają opłaty za spóźnione płatności. Dlatego upewnij się, że możesz w pełni spłacić pożyczkę w dniu lub przed terminem płatności.

Za każdym razem, gdy składasz wniosek o pożyczkę z terminem płatności, upewnij się, że wszystkie podane przez Ciebie informacje są dokładne. Często można zweryfikować takie rzeczy jak historia zatrudnienia i miejsce zamieszkania. Upewnij się, że wszystkie Twoje informacje są poprawne. Możesz uniknąć sytuacji, w której odmówiono Ci wypłaty kredytu, co sprawi, że staniesz się bezradny.

Pożyczki w kuki na spłatę możesz wziąć tylko wtedy, gdy nie masz innych możliwości. Pożyczkodawcy na ogół obciążają pożyczkobiorców wygórowanymi odsetkami i opłatami administracyjnymi. W związku z tym, powinieneś zbadać inne sposoby uzyskania szybkiej gotówki przed skorzystaniem z pożyczki płatnej. Można na przykład pożyczyć trochę pieniędzy od przyjaciół lub rodziny.

Czy jest Kuki warty zaufania?

Kuki.pl oferuje kredyty w małych ratach w większości Polski. Pożyczkodawca ma konkurencyjne oprocentowanie i ponadprzeciętne zasady spłaty w porównaniu z innymi pożyczkodawcami, oferując nawet wstrzymanie płatności na pewien czas.

W porównaniu z innymi pożyczkodawcami plemiennymi, takimi jak Vivo  (RRSO780-788), Kuki.pl oferuje lepsze oprocentowanie, jednak w porównaniu z naszymi głównymi pożyczkodawcami, takimi jak Loanme i Vivo, jego RRSO jest dwukrotnie wyższa.

W tym momencie chcemy, aby konsumenci mieli nieco więcej informacji zwrotnych na temat swoich doświadczeń z tym bezpośrednim pożyczkodawcą, aby pomóc w utrzymaniu jego pozytywnej pozycji na rynku.

Czy pożyczyliście z kuki.pl? Jak poszło? Czy wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, czy też nie byliście przygotowani na polisy i opłaty? Dobre czy złe, chcemy wiedzieć. Im więcej danych możemy zebrać z recenzji Kuki, tym lepiej możemy pomóc Ci znaleźć najlepszą firmę dla Twoich potrzeb kredytowych.